pondělí 4. května 2015

Stále budujeme a přežíváme...

Tak se hlásím stále z máminy bytu. Chjooo, už mi tu jebe.

Ve čtvrtek jsem tak pospíchala, abych vyndala nádobí z myčky a rychle vyrazila na čarodky, že jsem skleničkou ťukla do poličky nad ní a hups, kus skla se odlouplo. Do prdele!!!!!!!!!! Dvě minuty jsem  absorbovala tu hrůzu a najednou telefon. No kdo myslíte? Jooo - volala mamka. "Ona to ví!!!!", letělo mi hlavou... "Ví to!!!!!!!!!". Nevěděla, prostě asi nějaká intuice. Zavolala, aby mě ještě víc děsila.
Milovaný i sestra oba svorně doporučovali sklo otočit a dělat jakoby nic. Ti naivové. Je mi jasné, že jakmile zvedneme kotvy, mamka vyprázdní skříňky a bude vše vytírat, takže by to stejně odhalila. A bylo by to ještě horší, protože by bylo jasné, že jsem se to snažila zatajit.
A tak jsem se včera přiznala. Proběhlo to docela dobře, ustála to, nekřičela, ale bylo vidět, že úplně klidná není.

A mám takový pocit, že Květák poškrábal vanu. Dovolila jsem mu tam vzít si autíčko s gumovými pneumatikami (on prostě už od roka pořád jen jezdí autama), že tím se to nepoškrábe. A asi to byla chyba .o((

V našem bytě mi přijde, že se nic moc neděje. Ale ono je to mýma očima laika. Prostě je tam pořád bordel a přibývají a ubývají díry ve zdi a zdi jako takové a dráty z ní trčící. Už aby tam bylo pro mě něco viditelného... jako třeba dlažba, vymalováno a tak :o))
ale v pátek jsem zahlédla již přidělaný geberit a připravené pouzdro do zdi, to už vypadá  jako něco :o))

A tedy velký pokrok. V pátek jsem konečně udělala finální krok v kauze "kuchyně" a už je vybráno a objednáno... myslím, že bude krásná, už se těším, až si přímo na lince ukrojím kus chleba a naplácám tam těsto :o))

Jinak v sobotu jsem byla kamarádkou přemluvena k návštěvě rockového koncertu (to přemlouvání jí zase až tak dlouho netrvalo) a musím bohužel zkonstatovat, že je znát, že třicítku mám dávno za sebou. Nemůžu pořádně hýbat hlavou, bolí to jako čert. Asi budu rockové koncerty potupně absolvovat vsedě nebo začnu chodit na dechovku. To jen abyste věděli, že žiju i něčím jiným než stěhováním :o))

3 komentáře:

 1. Počkej, až ti bude 40, budeš už vyhledávat pouze sedavé koncerty:-)))

  OdpovědětVymazat
 2. :-D maminka je jistě celá šťastná :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no asi bude... včera mi zůstalo v ruce zavírání balkonu :o))))
   já nevim, mi tam všechno přijde takové na dobré slovo... a na to já moc nedám! :o)

   Vymazat