pátek 31. března 2017

Hups... dva roky jsem na to prděla?

To už to budou dva roky???
Nechápu, jak se to mohlo stát. Vlastně trochu vím. Tenkrát se mi už nějak nechtělo, nebavilo to. Třeba to teď bude lepší?

Tak kolik vás tu ještě je aktivních? Já jsem málem ani nezjistila, jak se sem přihlásit a kde napsat nový příspěvek. Tak to potěš prdel.

Opustila jsem vás v době bydlení u mámy a rekonstrukce nového bytečku. Nový byteček už je dávno starý kutloch. Bydlení u mámy už je trochu zahaleno oparem a po čase jsem byla schopna začít k ní opět chodit na návštěvy.

Květákovi už bylo šest let a chystáme už tedy výbavu pro školáka. V září začíná nová etapa jeho života. Vlastně to bude taková nová etapa pro nás všechny. Milovaný konečně usoudil, že nezbytnou výbavou naší domácnosti je čtvrtý člen, takže... příroda to zařídila tak, aby neměl šanci si to rozmyslet a já jsem v tom na první dobrou :o))) v půlce října u nás bude opět veselo.

Květák už je krásně samostatná jednotka, obstará se sám, sám už chodí i ven, tak proč si ten život trochu nezkomplikovat? :o))

To by pro začátek stačilo. Doufám, že se ozvu dřív než zase za dva roky :o)))

4 komentáře:

 1. Vitej zpatky. Aktivne jsem nahlizela skoro kady tyden a vyplatilo se, huraaa!
  Mandelinka

  OdpovědětVymazat
 2. To je milé. Po takové době jsem si nemohla vzpomenout na heslo, tak jsem ho změnila a nemůžu si na něj vzpomenout a dostat se na profil!!! :o((
  Jsem tele.
  Jarmilka.

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé, vítej, taky nebloguju, nepíšu, ale čtu, a ráda o tobě zas slyším:) a ráda slyším, že se máš fajn:) Anuska (ronny.pise.cz)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Jarmilko, tak mě popadla po dvou letech blogování včera zrovna chuť začít, taky doufám, že se mi další příspěvek taky podaří napsat dřív, než zas za ty dva roky.
  A jak se tak rozkoukávám, kam zabrousit, hodně blogů, co mám u sebe v odkaze, mezitím odpadlo, tak jsem ráda, že to tady aspoň udržuješ při životě :-)
  Pohodový den

  OdpovědětVymazat