čtvrtek 10. června 2010

Budete jen trochu závidět :o))

-Sedím doma, na sobě mám svoje opalovací tanga a vršek od plavek a tílko s kalhotama. A čekám na Švadlenku, se kterou dnes vyrážíme směr naše chata a náš bazén! Vršek od plavek je spíše formální záležitostí! Budu ho mít na sobě, dokud za mnou nezaklapnou vrata od chalupy! A pak tradá do tang a na deku a slunit a slunit! Ve vedlejším pokoji na mě čeká moje letní taška, která obsahuje opalovací krém OF 30, balzám na rty, čisté kalhotky, knihu Muži, kteří nenávidí ženy, naložené dvě kuřecí prsa, nakrájenou papriku, pytlík s ředkvičkama a dvě housky, sluneční brýle a klobuček! Tak záviďte! Švadlenka už je tu, takže jedééééééééém!! :o)))

11 komentářů:

 1. tak to fakt jen tiše závidím. užijte si to holky!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tanga ti nezávidím ( u nás se říká tangám \"tri niti v riti\"), opalovací krém a sádlo na rty taky ne, ale vostatní jo!!!

  OdpovědětVymazat
 3. závidět ti co? myslíš rakovinu kůže nebo to, že se budeš celej den smažit na prudkým sluníčku?! :-/
  jediné, co stojí za pozornost je akorát ta paprika a pytlík s ředkvičkama, ale rozhodně to není nic, co bych ti měl závidět...

  OdpovědětVymazat
 4. ZÁVIDÍM těm, co mají bazén,.-))Ředkvičky i papriku v lednici mám, housky nejím, kuře nemůžu ani vidět a poslední dobou jsem si oblíbila boxerky.-))A jinak si to holky užijte a ať vám nebouří, bo to hlásej.-)

  OdpovědětVymazat
 5. nezavidim Jarmilko, protoze dnes to vypada sice jako horkej den, ale taky pod mrakem..

  OdpovědětVymazat
 6. Taky jsem dnešek strávila u vody v minimalistickém oblečení:-) Když si chce člověk opálit zadek, jsou tanga nejlepší volba, když už něco málo musí obléci. Taky rychleji schnou a Sýre, nějaká pohodlná šňůrka na pár hodin není problém, když je člověk čistotnej ;-)Samozřejně ti je ale nevnucuju :-))

  OdpovědětVymazat
 7. Anusko, jojo užily jsme si to :o))

  Sejro, my tomu říkáme zubní nitě! Ale hnědá prdka je holt hnědá prdka :o))

  PJ, by mě stejně zajímalo, co podle tebe znamená užívat si život! Protože podle tebe je všechno nezdravý, smrtelný, tučný a já nevím co... nikdy jsem nečetla, že by se ti někde u někoho něco líbilo!

  Lorrain, žádné bouřky nebyly! A kuřecí z grilu nebudu moct vidět až tak za měsíc :o))

  L., zrána to vypadalo jako pod mrakem, ale v 11 to odešlo a bylo azuro!!!

  bosorko, na chlapech přeci jen ty tanga zase až tak esteticky dobře nevypadají! Ony ty chlupatý zadky je lepší schovat do trenek! :o)))

  OdpovědětVymazat
 8. Mě to opalování nebaví... Já jsem za chvíli nesvá, že mě všechno pálí, vedro mi je... Ale popisuješ to lákavě :-)

  OdpovědětVymazat
 9. tak to mě to právě hrozně ba! Nejlepší je, když je ti úplně největší vedro, hupsnout do bazénu! To je paráda!
  a opálení mi prostě sluší, takže mi to stojí za ten čas :o))

  OdpovědětVymazat
 10. Na opalování je nejlépe dobře se zmazat - zvenčí i zevnitř:)

  OdpovědětVymazat
 11. to není pravda! Mám zkušenost, že jak se zmažeš zevnitř, začne ti být jedno, jestli se důkladně mažeš i zvenku a to je pak druhý den průser!!!! :o)))
  proto tyhle dvě věci UŽ neslučuji!:o)

  OdpovědětVymazat